Останні відгуки
- PARTY SHOW04Неймовірні емоції, радість та драйв - це можна отримати від зустрічі з Біллі. Це той випадок, коли подобається не тільки дітям, але і дорослим. Тепер кожне свято можна зробити особливим. Рекомендую!1 рік тому
- PARTY SHOW03Біллі неймовірний! Він джокер свята. Завжди на позитиві, шляхетний, кумедний, забавний. Це океан емоції і незабутніх вражень. Від нього шаленіють як дітки так і дорослі. Обожнюємо Біллі ❤️🔥1 рік тому
- NEXT01СПОДОБАЛОСЬ. ПРИЄМНІ ЦІНИ, ВІДМІННЯ ЯКІСТЬ.Регулярно користуюсь послугами.1 рік тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Сподобалось: Раджу цю стоматологію! Зуби лікують ювелірно! Загальне враження: Все сподобалось. Рекомендую!1 рік тому
- Клініка на Пирогова04Рекомендую! Лікар Нюня О.Л. - чудовий спеціаліст . Щиро дякую йому за професійний підхід.1 рік тому
- CARiNEX00Вчасно виконана робота Професійне та якісне виконання роботи чудовий персонал1 рік тому
- Mi Mebel01Встановили шафу-купе не так, як домовлялися в офісі (Тернопіль, вул. Оболоня 13). Майстер сказав, що неможливо з...1 рік тому
- Цифродім00Ні в якому разі не рекомендую, можуть почати роботу, потім пропасти на дві неділі, таким чином тримають клієн...1 рік тому
- Мій адвокат в Тернополі00Дуже Дякую, Сумцовій Олені, за надання безкоштовної професійної консультації. Я, мала запитання "щодо перет...1 рік тому
- Клініко-діагностичний кабінет хвороб дрібних домашніх тварин01Сподобалось: Щиро дякуємо за нашу Тіночку ☺️ привезли кицьку з ранами. Попередні ветлікарі лікували підшк...1 рік тому
- СТО "Форвард"01В мене Опель Астра 2011р.в.(дизель 1,7). Більше 4р.міняю масло і фільтра тут.Все роблять швидко,якісно і надійно. Враження лише позитивні,рекомендую!1 рік тому
- ПП "Карпати 2010"00Не сподобалось: Це гайки ... Найгірша організація в Тернополі. Ми вже від них ледве вирвалися, інші будинки тоже створюють ОСББ, а саме за адресою Бережанська 47 (зараз Сергія Короля 47)1 рік тому
- Кав'ярня "Горня"00Кав'ярня на справді хороше, але є один мінус це дівчина яка робить каву (наймолодша яка там працює), дуже сильн...1 рік тому
- ПП "Тернвояж"01Без претензий к Тернвояж. На всех этапах проявили себя ответственно. Автобус очень комфортный, интернет был всю дорогу, сидение удобное и есть где подзарядить гаджеты. Спасибо1 рік тому